14.04.2021

HABER ÖZETI

  • Ayrıca yine bu bölgemizde tarımsal üretim değerinin ülke ekonomimize olan katkısı da her geçen yıl artış gösteriyor.

  • Bu doğrultuda, Antalya bölgemizdeki tarım faaliyetleri ve bu faaliyetlerin devamlılığı için çok gerekli olan tarım sigortasının üreticiler nezdinde yaygınlaştırılması son derece önemli.

  • Eğitim programlarının, önümüzdeki günlerde Türkiye genelinde 11 yeni noktada daha düzenlenerek devam etmesi planlanıyor.

  • Program kapsamında, mevcut uygulamaların yanı sıra 2021 yılı yenilikleri ve diğer önemli başlıklar hakkında da bilgilendirmelerde bulunularak, sorular yanıtlanıyor.

04/03/21 17:37

Tarım sigortası acente eğitimlerinin yeni durağı Antalya'ydı

Çok yüksek katılımla ve interaktif bir ortamda gerçekleşen eğitim toplantısına, TARSİM Yönetim Kurulu Üyesi ve Tarım Sigortaları Havuz İşletmesi Genel Müdürü Serpil Günal, Genel Müdür Yardımcısı Tufan Özel, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden Sigorta Acenteleri İcra...

Türkiye Gazetesi ·

Tarım sigortası acente eğitimlerinin yeni durağı Antalya’ydı

TARSİM ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) iş birliğinde, önceki haftalarda Denizli, Samsun, Sakarya ve Van Bölge Müdürlüğü'ne bağlı illerdeki acente temsilcilerine yönelik düzenlenen tarım sigortası konulu eğitimlerin bu haftaki durağı Antalya'ydı. Çok yüksek...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin