24.06.2021

HABER ÖZETI

  • KAYSERİ (AA) - Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, 2019 Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ikinci taksit ödemeleri için bu hafta ve gelecek hafta sonu veznelerin mesai yapacağını belirtti.

  • Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Başkan Yalçın, vatandaşların yoğunluk yaşamamaları adına vergi ödemelerini son güne bırakmamaları tavsiyesinde bulundu.

  • Ayrıca 23-24 Kasım ve 30 Kasım-1 Aralık tarihlerine denk gelen cumartesi pazar günleri de açık olacak.ifadelerini kullandı.

20/11/19 10:04

Talas’ta vezneler açık

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, 2019 yılı Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ikinci taksit ödemeleri için bu hafta ve gelecek hafta sonu veznelerin mesai yapacağını söyledi. Başkan Yalçın, vatandaşların yoğunluk yaşamamaları adına ödemelerini son güne bırakmamaları tavsiyesinde...

Istanbulhaber ·

Talas Belediyesinde emlak vergisi mesaisi

KAYSERİ (AA) - Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, 2019 Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ikinci taksit ödemeleri için bu hafta ve gelecek hafta sonu veznelerin mesai yapacağını belirtti. Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Başkan Yalçın, vatandaşların yoğunluk...

Memleket ·

Talas Belediyesinde emlak vergisi mesaisi

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin