30.06.2022

  • Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın'ın 2022 yılı başında uygulamaya koyduğu Esnaf Buluşmaları, Ramazan ayında verilen aranın ardından yeniden başladı.

  • Gerek Mevlana Mahallesi Meydanı'na kurduğumuz Şeffaf Oda'da Başkanla Baş Başa uygulaması, gerekse haftada iki gün gerçekleştirdiğimiz esnaf buluşmalarıyla farklı grupların beklentilerini, talep ve isteklerini birebir dinliyoruz.

  • Esnaf buluşmalarıyla ilgili kısa bir değerlendirmede bulunan Başkan Yalçın, toplumun her kesiminin görüşlerine değer verdiklerini belirterek; Esnafımız, toplumun önemli meslek gruplarından ve can damarımızı oluşturuyor.

  • Haftada iki gün bir esnafın işyerinde gerçekleşen buluşmalarda bir yandan günlük meseleler konuşulurken, diğer yandan da belediye tarafından yapılan çalışmalar ele alınıyor.

10/05/22 15:45

Talas’ta ’Esnaf Buluşmaları’ yeniden

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın'ın 2022 yılı başında uygulamaya koyduğu Esnaf Buluşmaları, Ramazan ayında verilen aranın ardından yeniden başladı. Esnaf buluşmaları programıyla Başkan Yalçın ile bir araya gelen esnaf, istek ve taleplerini direk olarak iletme imkânı...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin