22.08.2019

HABER ÖZETI

  • IHA Talas Belediyesince Osmanlı Kültür Evi’nde eski Talas’ın, ilçenin yetiştirdiği değerler ile anıların, şiirler ve türküler eşliğinde anlatıldığı unutulmaz bir gece düzenlendi.

  • 7’den 70’e her kesimden vatandaşın ilgi gösterdiği gecede konuşan şair ve yazar Ali Peker, “Amacımız eski Talas’ı, Talas’ın yetiştirdiği değerleri ve Talaslıların anılarını gelecek kuşaklara aktarmak.”dedi.

  • Yaklaşık iki saat süren programda Talas ile ilgili sorulara doğru cevap verenlere 100 yıl önce ilçenin anlatıldığı ‘Talas Geçmiş Zaman Yansımaları’ kitabı hediye edildi.

  • Program iki hafta sonra Mevlana Mahallesindeki Selçuklu Evi'nde tekrarlanacak.

10/11/18 15:51

Talas’ta duygu dolu gece

Talas Belediyesince Osmanlı Kültür Evi'nde eski Talas'ın, ilçenin yetiştirdiği değerler ile anıların, şiirler ve türküler eşliğinde anlatıldığı unutulmaz bir gece düzenlendi. Sunuculuğunu Kayserili şair ve yazar Ali Peker ile Kayseri Lisesi Mezunları Derneği Başkanı Metin...

Istanbulhaber ·

Talas'ta Duygu Dolu Gece

IHA Talas Belediyesince Osmanlı Kültür Evi’nde eski Talas’ın, ilçenin yetiştirdiği değerler ile anıların, şiirler ve türküler eşliğinde anlatıldığı unutulmaz bir gece düzenlendi. Sunuculuğunu Kayserili şair ve yazar Ali Peker ile Kayseri Lisesi Mezunları Derneği Başkanı...

MİLLİYET HABER ·

Talas'ta Duygu Dolu Gece

MİLLİYET HABER

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin