24.03.2019

HABER ÖZETI

  • Avrupa Karması Başantrenörü Ergin Ataman ve Asya Karması Başantrenörü Burak Gören, bu beşer isme kendi tercihlerini ekleyerek kadrolara son halini verdi.

  • Karmaların ilk 5’leri Redbull.comoylaması sonucu basketbol severler tarafından seçildi.

  • Binlerce basketbolseverin salondan, binlercesinin de televizyonları başından izleyeceği müthiş şölene Asya Karması-Avrupa Karması mücadelesi damga vuracak.

  • Ayşe Begüm Onbaşı şov yapacak All-Star maçının periyot arasında Dünya ve Avrupa Şampiyonu Red Bull sporcusu Ayşe Begüm Onbaşı da bir gösteri sunacak.

11/01/19 19:19

All-Star’da kadrolar belli oldu

Basketbolseverlere büyük heyecan yaşatacak Tahincioğlu All-Star 2019'da mücadele edecek isimler belli oldu. Oyuncu kalitesi bakımından Avrupa'nın en iyi ligi olarak gösterilen Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde forma giyen yıldız oyuncuların yer alacağı Tahincioğlu All-Star...

Istanbulhaber ·

Tahincioğlu All-Star 2019 kadroları açıklandı

Karmaların ilk 5’leri Redbull.com oylaması sonucu basketbol severler tarafından seçildi. Avrupa Karması Başantrenörü Ergin Ataman ve Asya Karması Başantrenörü Burak Gören, bu beşer isme kendi tercihlerini ekleyerek kadrolara son halini verdi. Buna göre, 20 Ocak Pazar günü...

Türkiye Gazetesi ·

Tahincioğlu All-Star 2019 kadroları açıklandı

Türkiye Gazetesi

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin