18.08.2019

HABER ÖZETI

  • Haberimizde Türksat Kablo TV fiyat 2019 ve Kablo tv abonelik şartlarını ve Kablo tv temel paket kanallarını bulabilirsiniz.

  • Açıklamada, akıllı sınırsız tarifelerde kotanın, Adil Kullanım Noktası (AKN) gibi uygulanmadığına işaret edilerek, kullanım miktarına bağlı olarak ek ücret alınmadığı, kullanıcıların sınırsız internetin keyfini çıkardığı vurgulandı.

  • Üstelik 100 Mbps’ye kadar Akıllı Sınırsız İnternet Hizmeti ve tüm KabloTV paketleri aylık sadece 89,99 TL.

  • Açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Böylelikle ekonomik fiyatlarla TV hizmetinin yanı sıra, yüksek hızda internet servisini, sinema paketlerini ve sabit telefon hizmetlerini müşterilerinin beğenisine sunuyor.

11/01/19 11:22

Türksat’tan tüm hanelere yüksek hızda ekonomik sınırsız internet

Türksat’tan yüksek hızlı sınırsız internet açıklaması.Türksat akıllı sınırsız tarifelerinde kota, AKN, AKK yok. Türksat'tan yapılan açıklamada akıllı sınırsız tarifelerde kota, AKN, AKK ve benzeri uygulamayacağını, kullanım miktarına bağlı olarak ek ücret alınmayacağını...

Karar ·

Türksat’tan tüm hanelere yüksek hızda ekonomik sınırsız internet

Karar

Türksat'tan sınırsız internet ve Kablo TV hizmeti açıklaması ve Kablo Tv 2019 fiyatları

Haberimizde Türksat  Kablo TV fiyat 2019 ve Kablo tv abonelik şartlarını ve Kablo tv temel paket kanallarını bulabilirsiniz. Türksat AŞ'den yapılan açıklamada, Türkiye'nin lider kablo operatörü Türksat Kablo'nun bir yeniliğe daha imza attığı, yeni yılla birlikte sunulan...

Karar ·

Türksat'tan sınırsız internet ve Kablo TV hizmeti açıklaması ve Kablo Tv 2019 fiyatları

Karar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin