19.09.2020

HABER ÖZETI

  • WASHINGTON (AA) - TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Volkan Bozkır, Türkiye ve ABD'nin birbiriyle kötü ilişki içinde olma lüksü yok.dedi.

  • Temaslarında, Suriye başta olmak üzere Irak ve Libya konularını ele aldıklarını belirten Bozkır, bu başlıkların sadece bölgeyi değil tüm dünyayı ilgilendirdiğini söyledi.

  • Bu tabloda, ABD ve Batı camiası olsun, savaş, terör ve göçe neden olan konular durumundan tehlike ile karşı karşıyayız.

  • Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne ait olan bu bölgelerin Güney Kıbrıs yönetimi tarafından gasbedilmesi kabul edilecek bir şey değildir.

14/02/20 10:33

Türkiye ve ABD'nin birbiriyle kötü ilişki içinde olma lüksü yok

TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Volkan Bozkır, "Türkiye ve ABD'nin birbiriyle kötü ilişki içinde olma lüksü yok." dedi. Bozkır ve beraberindeki heyet, ABD Kongresinden Cumhuriyetçi ve Demokrat isimlerle bir araya geldikten ve bir dizi...

Memurlar ·

Türkiye ve ABD'nin birbiriyle kötü ilişki içinde olma lüksü yok

Memurlar

TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Bozkır Washington'da temaslarını değerlendirdi:

WASHINGTON (AA) - TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Volkan Bozkır, "Türkiye ve ABD'nin birbiriyle kötü ilişki içinde olma lüksü yok." dedi. Bozkır ve beraberindeki heyet, ABD Kongresinden Cumhuriyetçi ve Demokrat isimlerle bir araya geldikten...

Memleket ·

TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Bozkır Washington'da temaslarını değerlendirdi:

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin