25.08.2019

HABER ÖZETI

  • Türkiye Barolar Birliği Başkanı Feyzioğlu, Cemal Kaşıkçı cinayetine ilişkin, Türkiye bu noktada dünyaya, politik kaygı gözetmeksizin bir politik katliamın nasıl takip edileceğini ispatlamıştır.dedi.

  • İşin ceremesini çeken Türkiye, kaymağını yiyen Avrupa, Amerika olmamalı.

  • Böylece Kilis ve sınır bölgelerimiz ile Suriye arasında ticaretin ve dostluğun zirve yapması ve bundan Türkiye'nin yararlanmasını arzu ederim.

  • Feyzioğlu ve beraberindekiler, daha sonra Kilis Ticaret ve Sanayi Odası ile Kilis Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret etti.

11/02/19 15:05

'Türkiye politik bir katliamın nasıl takip edileceğini ispatlamıştır'

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Feyzioğlu, Cemal Kaşıkçı cinayetine ilişkin, "Türkiye bu noktada dünyaya, politik kaygı gözetmeksizin bir politik katliamın nasıl takip edileceğini ispatlamıştır." dedi. KİLİS (AA) - Kilis Barosunu ziyaret eden Türkiye Barolar Birliği (TBB)...

F5 Haber ·

TBB Başkanı Feyzioğu’dan Kaşıkçı cinayeti soruşturmasına tam destek

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu, Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesi konusunda ABD'nin Türkiye'yi suçlamasına tepki göstererek, "Cesedi imha etmek için adlı tıp uzmanlarını göndereceksin, işkencecilerini göndereceksin, her şeyi...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin