09.04.2020

  • Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayi Başkanı İsmail Demir, SETA Vakfının düzenlediği Türkiye'nin Savunma Sanayi Stratejisi konulu sempozyumda açıklamalarda bulundu.

  • Savunma sanayindeki atılımlara ve gelişmelere değinen Demir, SETA Vakfı ve benzeri kuruluşlar ile işbirliği içerisinde savunma sanayi adına yapılan çalışmaların önemine vurgu yaptı.

  • Yapılan çalışmaların daha da geliştirilmesi ve ilerletilmesi gerektiğini ifade eden Demir, Ülkemizde çeşitli meselelere eğilen ve fikir üreten bir organizasyon olarak gerçekten dikkat çekici faaliyetlerde bulunuluyor.

  • Savunma sanayi söz konusu olduğunda da en dikkate değer ve noktasal tespitler yapabilen çalışmalar ortaya koyuluyor, bunu için de gerçekten SETA Vakfına teşekkür ediyorum.

21/02/20 14:20

’Türkiye’nin Savunma Sanayi Stratejisi’ konulu sempozyumda konuşan Savunma Sanayi Başkanı İsmail Demir:

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayi Başkanı Prof. Dr İsmail Demir, SETA Vakfı'nın organize ettiği "Türkiye'nin Savunma Sanayi Stratejisi" konulu sempozyumda konuştu. Son dönemde savunma sanayindeki çalışmalara ve gelişmelere değinen Demir, gündeme dair açıklamalarda da bulundu. Cumhurbaşkanlığı...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin