20.03.2019

HABER ÖZETI

  • Şu an buradasınız: Türkiye'nin İlk Video Müzik Kanalı Kral TV, 1 Şubat'ta Yayın Hayatına Son Verecek Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

  • Doğuş Yayın Grubu'nda NTV Spor’un ardından grubun önemli kanallarından biri olan Kral TV de kapanıyor.

  • Son yıllarda eski popülaritesinden uzak bir grafik sergilen Kral TV, bu yıl Kral Pop ve Kral World kanallarını da Kral TV bünyesine katarak yeni bir oluşuma gitmeye çalışmıştı.

  • Kanal, TMSF tarafından 15 Haziran 2008'de düzenlenen bir ihaleyle 95 milyon dolar karşılığında Doğuş Yayın Grubu bünyesine geçmişti.

11/01/19 13:38

Türkiye'nin İlk Video Müzik Kanalı Kral TV, 1 Şubat'ta Yayın Hayatına Son Verecek

Şu an buradasınız: Türkiye'nin İlk Video Müzik Kanalı Kral TV, 1 Şubat'ta Yayın Hayatına Son Verecek Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Haberler.com ·

Türkiye'nin İlk Video Müzik Kanalı Kral TV, 1 Şubat'ta Yayın Hayatına Son Verecek

Haberler.com

Kral Tv'nin kapanacağı tarih belli oldu...

Doğuş Yayın Grubu'nda NTV Spor’un ardından grubun önemli kanallarından biri olan Kral TV de kapanıyor. Medyaradar'ın ulaştığı bilgilere göre; son dönemde sık sık işten çıkarma ve küçülme haberleri ile anılan Doğuş Grubu, bünyesindeki önemli video müzik kanalı ‘Kral TV'yi...

F5 Haber ·

Kral TV kapanıyor

Türkiye'nin ilk video müzik kanalı Kral TV, 1 Şubat'tan itibaren sadece dijital yayına devam edecek. Kanalın kapanma haberi sosyal medyadan, “Kral TV, 1 Şubat'tan itibaren yayınlarına sadece dijitalde devam edecek… 1 Şubat itibariyle sadece Kral Mobil Uygulaması, Apple...

soL Haber ·

Kral TV kapanıyor

soL Haber

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin