29.09.2020

HABER ÖZETI

  • Gençlere siber güvenlik alanında eğitim verecek olan Teknopark İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi için tanıtım toplantısı ve iş birliği protokolü imza töreni düzenlendi.

  • Törende konuşan İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Gözümüzün nuru çocuklarımız, bu okulda aldıkları eğitim sayesinde dijital varlıklarımızı yerli ve milli imkanlarla koruyacaklar dedi.

  • Millî Eğitim Bakan Danışmanı Gökhan Yücel de tanıtım toplantısında kısa bir konuşma gerçekleştirdi.

  • Önümüzdeki eğitim öğretim yılında eğitime başlayacak olan okul, öğrencilerini ortaöğretim merkezî yerleştirme sınavı LGS puanına göre alacak.

28/07/20 17:15

Türkiye’nin ilk siber güvenlik lisesi açıldı

Siber güvenlik alanında eğitim verecek olan Teknopark İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi için tanıtım toplantısı ve iş birliği protokolü imza töreni yapıldı. Törende konuşan İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, "Gözümüzün nuru çocuklarımız, bu okulda aldıkları eğitim sayesinde...

Istanbulhaber ·

Türkiye'nin ilk 'siber güvenlik' lisesi açıldı

Siber güvenlik alanında eğitim verecek Pendik Teknopark İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin tanıtım toplantısı ve iş birliği protokolü imza töreni gerçekleşti. Teknopark Konferans Salonundaki törene İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İstanbul Ticaret Odası Yönetim...

Memurlar ·

Türkiye'nin ilk 'siber güvenlik' lisesi açıldı

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin