14.08.2020

HABER ÖZETI

  • KIRŞEHİR (AA) - Türkiye Kamu-Sen Kırşehir Temsilcisi Bilal Türk ve sendika üyeleri, memur ücretlerinin artırılması için eylemi yaptı.

  • Sendika üyelerinin katılımlarıyla yapılan açıklamada, 2020 Yılının memur için zor geçeceği belirtilerek bütçenin devletin gelirlerini nerelere dağıtacağının belgesi olduğu vurgulandı.

  • Sendika üyeleri, daha sonra hazırladıkları mektupları PTT Kırşehir Şubesi'nden devlet yöneticilerine ve siyasi partilerin genel başkanlarına gönderdi.

  • Mevcut bütçenin memurun bütçesi olmadığını ileri süren Türk, revize edilerek yeniden düzenlenmesi gerektiğini ifade etti.

12/11/19 16:25

Türkiye Kamu-Sen Kırşehir temsilciliğinden mektup eylemi

KIRŞEHİR (AA) - Türkiye Kamu-Sen Kırşehir Temsilcisi Bilal Türk ve sendika üyeleri, memur ücretlerinin artırılması için eylemi yaptı. Kırşehir PTT Şubesi önünde toplanan sendika üyeleri, bütçe görüşmeleriyle ilgili basın açıklaması yaptı. İl Temsilcisi Bilal Türk, memur...

Memleket ·

Türkiye Kamu-Sen Kırşehir temsilciliğinden mektup eylemi

Memleket

Türk Eğitim Sen Kırşehir Şube Başkanı Bilal Türk:

KIRŞEHİR (İHA) – Türk Eğitim Sen Kırşehir Şube Başkanı Bilal Türk, 2020 için memura ayrılan bütçeye "Bu Bütçe Memurun Bütçesi" değil diyerek basın açıklamasında bulundu. Kırşehir'de PTT önünde yapılan açıklamada, konuşan sendika temsilcisi Türk, "Sosyal Devlet olma ilkesini...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin