10.08.2020

HABER ÖZETI

  • Açılışta konuşan Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul Yetimleri Derneği Samsun Şube Başkanı Necati Yılmaz, Samsun'da şehit aileleri ve gazileri ağırlamaktan dolayı çok mutlu olduklarını ifade etti.

  • Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Genel Başkan Mustafa Işık, yapılan dernek faaliyetleri hakkında Başkan Demirtaş'a bilgiler verdi.

  • Başkan Demirtaş, Aziz vatan için canlarını seve seve veren şehitlerimizin aileleri ile yaralanan gazilerimiz ve onların aileleri bizim için çok kıymetlidir dedi.

  • Atakum ilçesinde bir otelde düzenlenen toplantı saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı.

22/11/19 21:43

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Şube Başkanları Toplantısı

Samsun'da düzenlenen Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul Yetimleri Derneği Şube Başkanları Toplantısı'nda yüzlerce gazi ve şehit ailesi bir araya geldi. Atakum ilçesinde bir otelde düzenlenen toplantı saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Ardından Kur'an tilaveti...

Istanbulhaber ·

Başkan Demirtaş: “Gazilerimiz ve aileleri bizim için kıymetlidir”

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Mustafa Işık, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ı makamında ziyaret etti. Başkan Demirtaş, "Aziz vatan için canlarını seve seve veren şehitlerimizin aileleri ile yaralanan gazilerimiz ve onların...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin