29.09.2020

HABER ÖZETI

  • Dışişleri Bakanlığı,PKKterör örgütüne yönelik Türkiye’nin mücadelesi,Irakve uluslararası toplumdan beklentileri hakkında yazılı bir açıklama yaptı.

  • Ülkesinde bulunan PKK unsurlarına karşı gerekli önlemleri almak öncelikle Irak’ın sorumluluğunda olduğu belirtilen açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Bu hususta ülkemiz Irak ile işbirliğine hazırdır.

  • Ancak Irak'taki PKK varlığına göz yumulmaya devam edilmesi halinde ülkemiz sınırlarının güvenliği için nerede olursa olsun gerekli göreceği tedbirleri şimdiye kadar olduğu gibi almakta kararlıdır.

13/08/20 07:09

Türkiye'den Irak'a terör örgütü PKK çağrısı

Dışişleri Bakanlığı, PKK terör örgütüne yönelik Türkiye’nin mücadelesi, Irak ve uluslararası toplumdan beklentileri hakkında yazılı bir açıklama yaptı. Açıklamada, Yıllardır Irak’ta yuvalandığı bölgelerden Türkiye’ye yönelik saldırılarda bulunan PKK terör örgütü, Irak’ın...

Yeniçağ Gazetesi ·

Türkiye'den Irak'a terör örgütü PKK çağrısı: İşbirliğine hazırız

Yıllardır Irak'ta yuvalandığı bölgelerden ülkemize yönelik saldırılarda bulunan PKK terör örgütü, Irak'ın egemenliği, toprak bütünlüğü, güvenliği ve istikrarına da meydan okumaktadır. Ülkesinde bulunan PKK unsurlarına karşı gerekli önlemleri almak öncelikle Irak'ın sorumluluğundadır....

Memurlar ·

Türkiye'den Irak'a terör örgütü PKK çağrısı: İşbirliğine hazırız

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin