27.01.2021

HABER ÖZETI

  • Kartın takdimi için Kırşehir Valiliğinde düzenlenen törende konuşan Akın, ilde 2017 yılından itibaren 176 bin çipli kimlik kartının sahiplerine verildiğini söyledi.

  • KIRŞEHİR (İHA) – Türkiye'de, 14 Mart 2016 tarihi ile dağıtımlarına başlanan yeni kimlik kartlarında kimliğini yenileyen 60 milyonuncu kişi Kırşehir'den oldu.

  • Yeni kimlik kartı için Vali İbrahim Akın'ın kendilerini aramalarının mutluluğunu yaşadıklarını belirten Songül Güzel, Biz aranmamız sonrası sevindik.

  • Yapılan incelemede bunun 60 milyonuncu başvuru olduğunun tespit edilmesi üzerine bunun bir hatırası olarak kimlik kartını sayın İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu'nunselamlarıyla birlikte takdim ediyoruz.

19/11/20 11:32

Türkiye’de 60 milyonuncu yeni kimlik kartı sahibi Kırşehir’den

KIRŞEHİR (İHA) – Türkiye'de, 14 Mart 2016 tarihi ile dağıtımlarına başlanan yeni kimlik kartlarında kimliğini yenileyen 60 milyonuncu kişi Kırşehir'den oldu. İçişleri Bakanlığı talimatıyla Kırşehir'den 60 milyonuncu kişi olarak kimlik başvurusu yapan Musa Güzel, Kırşehir...

Istanbulhaber ·

60 milyonuncu çipli kimlik kartı Kırşehir'de sahibine teslim edildi

Kartın takdimi için Kırşehir Valiliğinde düzenlenen törende konuşan Akın, ilde 2017 yılından itibaren 176 bin çipli kimlik kartının sahiplerine verildiğini söyledi. Akçakent Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Müdürlüğünden başvuru yapan Musa Güzel'in başvurusunun, inceleme sonucunda...

Yeniçağ Gazetesi ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin