09.04.2020

HABER ÖZETI

  • Türkiye'nin verisinin ve iletişim altyapısının siber tehditlere karşı korunmasında 7/24 kesintisiz olarak çalışan Siber Güvenlik Merkezi'ne büyük iş düşüyor.

  • Kritik kurumların veri ve altyapılarının güvenliğini, Türk Telekom'un güvenlik ürünleri ile sağlanıyor.

  • Türkiye'nin ilk Cloud DDoS koruma hizmeti ile yurt dışından gelen ataklarda atak trafiğini yurt dışındaki temizleme noktalarına yönlendiriyor.

  • Güvenlik duvarı, aktif savunma, gelişmiş tehdit önleme (Anti-APT), içerik filtreleme ve antivirüs hizmetleriyle network seviyesinde koruma sağlıyor.

21/02/20 16:59

Türk Telekom Siber Güvenlik Merkezi ile Türkiye'nin verisini koruyor

Türk Telekom, kurumsal müşterilerine 10 yılı aşkın süredir yönetilir güvenlik servisleri sunuyor. Çalıştığı iş ortakları ve üreticiler ile telekom operatörleri arasındaki en büyük güvenlik çözüm ortağı olmamışının yanı sıra, 1.000'i aşkın müşterisiyle de Türkiye'nin en büyük...

Türkiye Gazetesi ·

Türk Telekom Siber Güvenlik Merkezi ile Türkiye’nin verisini koruyor

Türk Telekom, ülkenin verisini ve iletişim altyapısını Türkiye'nin en büyük Siber Güvenlik Merkezi ile koruma altına alıyor. Türk Telekom, kurumsal müşterilerine 10 yılı aşkın süredir yönetilir güvenlik servisleri sunuyor. Çalıştığı iş ortakları ve üreticiler ile telekom...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin