25.09.2020

HABER ÖZETI

  • Şu an buradasınız: Türk Kızılay'dan Yemen'de yerinden edilenlere gıda yardımı - Haber Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

  • Tük Kızılay Yemen temsilciliği tarafından, Hudeyde ve Taiz kentlerinden ülkenin geçici başkenti Aden'e göç edenler, yoksul aileler ve özel ihtiyaç sahiplerine yardım dağıtıldı.

  • Aydın, Türk Kızılay, Yemen'in tüm vilayetlerinde savaşın açtığı yaraları dindirmek için çok yönlü insani destek sağlamaya çalışıyor.dedi.

  • Uzun süredir siyasi istikrarsızlığın hüküm sürdüğü Yemen'de Husiler ile hükümete bağlı güçler arasında çatışmalar yaşanıyor.

20/10/19 22:19

Türk Kızılay'dan Yemen'de yerinden edilenlere gıda yardımı

ADEN (AA) - Türk Kızılay, Yemen'in güneyindeki Aden kentinde yerinden edilenlere 300 gıda paketi dağıttı. Tük Kızılay Yemen temsilciliği tarafından, Hudeyde ve Taiz kentlerinden ülkenin geçici başkenti Aden'e göç edenler, yoksul aileler ve özel ihtiyaç sahiplerine yardım...

Memleket ·

Türk Kızılay'dan Yemen'de yerinden edilenlere gıda yardımı

Memleket

Türk Kızılay'dan Yemen'de yerinden edilenlere gıda yardımı

Şu an buradasınız: Türk Kızılay'dan Yemen'de yerinden edilenlere gıda yardımı - Haber Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Haberler.com ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin