22.03.2019

HABER ÖZETI

  • Aden'in batısındaki Eş-Şaab ilçesinde bulunan El-Mehram kampında yapılan dağıtımda Türk Kızılayı ve Yemen Yüksek Yardım Komitesi yetkilileri hazır bulundu.

  • ADEN (AA) - Türk Kızılayı, Yemen'in güneyindeki Aden kentinde savaş mağdurlarına yönelik başlattığı bir aylık yardım kapsamında gıda kolileri dağıtmaya başladı.

  • 150 koli dağıtıldı Bir ay sürecek yardımların Aden'deki aileleri de kapsayacağını ifade eden Sincar, El-Mehram kampında bugün 150 koli dağıttıklarını aktardı.

  • Cemal Belfegıh de Türk Kızılayı'nın temsil ettiği Türkiye hükümetinin sarf ettiği çabalar ve Yemen halkına yaptığı yardımlardan övgüyle söz etti.

10/11/18 19:09

Türk Kızılayı'ndan Yemen'e gıda yardımı

ADEN (AA) - Türk Kızılayı, Yemen'in güneyindeki Aden kentinde savaş mağdurlarına yönelik başlattığı bir aylık yardım kapsamında gıda kolileri dağıtmaya başladı. Aden'in batısındaki Eş-Şaab ilçesinde bulunan El-Mehram kampında yapılan dağıtımda Türk Kızılayı ve Yemen Yüksek...

Memleket ·

Türk Kızılayı'ndan Yemen'e gıda yardımı

Memleket

Türk Kızılayı'ndan Yemen'e gıda yardımı

Aden'in batısındaki Eş-Şaab ilçesinde bulunan El-Mehram kampında yapılan dağıtımda Türk Kızılayı ve Yemen Yüksek Yardım Komitesi yetkilileri hazır bulundu. Türk Kızılayı Aden Yetkilisi Muhammed Sincar, Yemen Yüksek Yardım Komitesi'yle koordine halinde Taiz ve Hudeyde'deki...

TRT Haber ·

Türk Kızılayı'ndan Yemen'e gıda yardımı

TRT Haber

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin