25.06.2022

HABER ÖZETI

  • Türk Havacılık ve Uzay Sanayii standında kariyer fırsatları konusunda ziyaretçiler bilgilendirilecek.

  • Hürkuş temel eğitim uçağı, gösteri uçuşu gerçekleştireceği Azerbaycan'a Hürkuş'un deneysel test pilotları ile ilk kez uçarak ulaşacak.

  • Temel Kotil, Savunma, havacılık ve uzay teknolojilerinde ulaştığımız başarıları dost ve kardeş ülke Azerbaycan ile paylaşacağımız TEKNOFEST'e katılacak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

  • Nefes kesen uçuş gösterilerinin yer alacağı festivalde, Türkiye'nin ilk ve tek özgün genel maksat helikopteri T625 Gökbey de statik alanda sergilenecek.

25/05/22 12:28

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii, TEKNOFEST Azerbaycan’da Hürkuş ile nefesleri kesecek

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii, 26-29 Mayıs tarihleri arasında Azerbaycan'da Bakü Crystal Hall'de ilk kez gerçekleşecek TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali'nde Milli Muharip Uçak'ın (MMU) sanal gerçeklik simülatörü, Hürkuş ve Gökbey ile yer alacak. Türk Havacılık...

Istanbulhaber ·

Milli Muharip Uçak, Hürkuş, Gökbey... ‘TEKNOFEST Azerbaycan’ için geri sayım

Azerbaycan'da düzenlenecek TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali'nde ürün maketlerinin yer alacağı stantta sürpriz aktiviteler, deneyim alanları ve oyunlar ile ziyaretçiler şirketi yakından tanıma fırsatı edinecek. Mühendis Geliştirme Programı, staj imkânları...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin