14.08.2020

HABER ÖZETI

  • KIRŞEHİR (İHA) – Türk Eğitim Sen Kırşehir Şubesi tarafından eğitimde şiddetin önüne geçilebilmesi için basın açıklaması düzenlendi.

  • Sendikamızın geçen yıl gerçekleştirdiği bir anket çalışması göstermiştir ki, eğitim çalışanlarına şiddet uygulayanların yüzde 67'si öğrenci ya da öğrenci velileridir.

  • Dün, canından parçasını yani evladını okula getirirken Eti senin kemiği benim teslimiyetiyle ve muteber bir tutumla öğretmene yaklaşan bu toplum, ne zaman ve nasıl bu duruma gelmiştir?

  • Artan şiddet olayları, eğitim çalışanlarında can güvenliği endişesine dahi yol açmakta ve motivasyonlarını olumsuz etkileyecek ölçüde tedirgin etmektedir.

20/11/19 09:24

Türk Eğitim Sen Kırşehir Şubesi, eğitimde şiddete karşı basın açıklaması yaptı

KIRŞEHİR (İHA) – Türk Eğitim Sen Kırşehir Şubesi tarafından eğitimde şiddetin önüne geçilebilmesi için basın açıklaması düzenlendi. Şiddet olaylarında toplum sıhhatini etkileyecek düzeyde artış olduğunu ifade eden sendika başkanı Bilal Türk, "Kadın ve çocuklara yönelik...

Istanbulhaber ·

Şiddetin önlenmesi için Cumhurbaşkanına mektup

Türk Eğitim Sen Konya Şube Başkanlıkları, eğitim çalışanlarına yönelik şiddete dikkat çekmek, şiddetin önlemesi ve caydırıcı müeyyidelerin getirilmesi için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a 81 ilden 81 mektup gönderdi. Konya’da tüm şubeler tarafından eş zamanlı gerçekleştirilecek...

Memleket ·

Şiddetin önlenmesi için Cumhurbaşkanına mektup

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin