21.02.2019

HABER ÖZETI

  • Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA) Başkanı Gianni Infantino, Rusya'nın ev sahipliği yaptığı 2018 FIFA Dünya Kupası'yla ilgili, Tüm zamanların en iyi Dünya Kupası.dedi.

  • Başta Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve organizasyon komitesi olmak üzere turnuvaya katkısı olan herkese teşekkürlerini ileten Infantino, Rusya'da inanılmaz bir Dünya Kupası gerçekleştiriliyor.

  • FIFA Başkanı Gianni Infantino, yaz aylarında Katar'da yaşanan hava sıcaklığı nedeniyle tartışma yaratan turnuvanın kışın oynanmasına karar verildiğini duyurdu.

  • FIFA'nın 68. olağan kongresinde 2026 Dünya Kupası'nın ev sahibini de belirlediklerini hatırlatan Infantino, Eminim ki Meksika, Kanada ve ABD'nin ev sahipliğinde müthiş bir organizasyon olacak.

14/07/18 09:50

"Tüm zamanların en iyi Dünya Kupası"

Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA) Başkanı Gianni Infantino, Rusya'nın ev sahipliği yaptığı 2018 FIFA Dünya Kupası'yla ilgili, "Tüm zamanların en iyi Dünya Kupası." dedi. Infantino, Hırvatistan ile Fransa arasında oynanacak final maçına ev sahipliği yapacak...

Memleket ·

"Tüm zamanların en iyi Dünya Kupası"

Memleket

2022 Dünya Kupası'nın yapılacağı tarih belli oldu

Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA), Katar'da düzenlenecek 2022 Dünya Kupası'nın 21 Kasım-18 Aralık tarihleri arasında oynanacağını açıkladı. FIFA Başkanı Gianni Infantino, yaz aylarında Katar'da yaşanan hava sıcaklığı nedeniyle tartışma yaratan turnuvanın...

Memleket ·

2022 Dünya Kupası'nın yapılacağı tarih belli oldu

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin