18.02.2020

HABER ÖZETI

  • ÖMER TEMÜR Yüksek faiz, döviz kuru ve ekonomik zorluklar sebebiyle harcamalarını sürekli erteleyen tüketici evinden çıktı.

  • Merkez Bankasının faizleri düşürmesiyle beraber inen mevduat faizleri ve konut kredi faizleriyle beraber ev talebinin bir miktar yükseldiğini anlatan Tahincioğlu “Bir canlılık var.

  • Aylardır telefonu çalmayan gayrimenkul ve inşaat şirketleri, ofislerin dolmaya başladığını, telefonların susmadığını söylerken, gıda, giyim ve ev perakendesi mağazalarında da müşteri sayısının hızla artıyor.

  • Özpamukçu şunları kaydetti: Koçtaş 2018'de olarak ziyaretçi sayımızda biraz azalma oldu.

18/09/19 08:35

Tüketici harcamaya başladı

Yüksek faiz, döviz kuru ve ekonomik zorluklar sebebiyle harcamalarını sürekli erteleyen tüketici evinden çıktı. Merkez Bankasının geçtiğimiz ay başlattığı faiz indiriminin eylülde de devam etmesiyle, tüketici ve konut kredisi faizlerinin gerilemesi, bekleyen talebi harekete...

Memurlar ·

Tüketici harcamaya başladı

Memurlar

Tüketici evden çıkıyor

ÖMER TEMÜR Yüksek faiz, döviz kuru ve ekonomik zorluklar sebebiyle harcamalarını sürekli erteleyen tüketici evinden çıktı. Merkez Bankasının geçtiğimiz ay başlattığı faiz indiriminin eylülde de devam etmesiyle, tüketici ve konut kredisi faizlerinin gerilemesi, bekleyen...

Türkiye Gazetesi ·

Tüketici evden çıkıyor

Türkiye Gazetesi

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin