08.08.2020

  • Suudi Veliaht Prens Muhammed Bin Selman’ın İngiliz takım Newcastle United’ı satın almak için görüşmelere başladığı iddiası, bir süreden beri İngiliz basınının gündemindeydi.

  • WSJ, son yayınladığı analizinde, Suudi Arabistan Kamu Yatırım Fonu’nun başındaki ismin yakın arkadaşı Carla DiBello’nun, Selman’ı ikna eden kişi olduğunu öne sürdü.

  • WSJ: SELMAN' ’li reality şov yıldızı Kim Kardashian’ın yakın arkadaşı olarak da bilinen 35 yaşındaki DiBello, Suudi Prens Selman’la ilerlettiği yakın ilişkileriyle bir süredir basının yakın takibindeydi.

  • Suudi Fon’un İngiliz takımla yaptığı görüşmelerde de aktif bir rol üstlendiği söylenen DiBello, sosyal medyada yaptığı Suudi Arabistan paylaşımlarıyla da Prens Selman’ı yakından takip ettiğini doğruluyor.

13/02/20 15:05

Suudi Prens Selman, Newcastle United’ı satın alıyor

Suudi Veliaht Prens Muhammed Bin Selman’ın İngiliz takım Newcastle United’ı satın almak için görüşmelere başladığı iddiası, bir süreden beri İngiliz basınının gündemindeydi. İngiliz medyasında yer alan habere göre; Muhammed bin Selman, Newcastle United'ı satın almak için...

En Son Haber ·

Suudi Prens Selman, Newcastle United’ı satın alıyor

En Son Haber

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin