21.09.2020

HABER ÖZETI

  • Sokak hayvanlarının, kışın aç kaldığında hayatta kalamadıklarını belirten Yeniden Refah Partisi Sungurlu İlçe Başkanı Serkan Uzunkaya, vatandaşlardan duyarlı olmalarını istedi.

  • Kış aylarında sokak hayvanlarının hayatta kalması için yoğun gayret sarf ettiklerini belirten Uzunkaya, Beslenme ihtiyacını karşılayamayan sokak hayvanlarına yönelik beslenme noktaları oluşturduk.

  • Onlara yardım etmenin önemi ise bu yaşam hakkını korumaktır” ifadelerini kullandı.

  • Uzunkaya Lütfen bulunduğunuz bölgede gördüğünüz, karşılaştığınız sahipsiz kedi, köpek ve kuşlara yem ve su vererek hayatta kalmalarına yardımcı olunuz dedi.

23/01/20 14:35

Sungurlu’da 'Bir avuç yem de senden olsun' projesi

Yeniden Refah Partisi, yaşam mücadelesi veren sokak hayvanlarına kuru mama ve yem bırakıyor. Enerji veren kuru mamalar sayesinde aç kalmayan sokak hayvanları, soğuğa karşı daha dirençli oluyorlar. Sokak hayvanlarının, kışın aç kaldığında hayatta kalamadıklarını belirten...

Corum Haber ·

Sungurlu’da 'Bir avuç yem de senden olsun' projesi

Corum Haber

Sungurlu’da ’Bir avuç yem de senden olsun’ projesi

Yeniden Refah Partisi Sungurlu İlçe Teşkilatı üyeleri ilçede başlatılan "Bir avuç yem de senden" isimli proje ile sokak hayvanlarının beslenmelerine yardımcı oluyor. Yeniden Refah Partisi, yaşam mücadelesi veren sokak hayvanlarına kuru mama ve yem bırakıyor. Enerji veren...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin