28.09.2020

HABER ÖZETI

  • TBMM (AA) - TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda, Su Ürünleri Kanununda değişiklik öngören kanun teklifi üzerindeki görüşmeler sırasında gerginlik yaşandı.

  • Kanun teklifinde imzası bulunan AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel de su ürünleri mühendislerine yönelik bir düzenlemenin yönetmelikle yapılabileceğini kaydetti.

  • Bu sırada Barut'un danışmanı, MHP İzmir Milletvekili Hasan Kalyoncu'nun, Barut'u eleştiren sözler sarf ettiğini öne sürdü.

  • Gaytancıoğlu, Su Ürünleri Kanununun 48 yıl sonra değiştirilebildiğini anımsatarak, düzenlemenin uzmanlaşmaya imkan sağlayacak şekilde yasalaşması gerektiğini anlattı.

08/10/19 00:00

Su Ürünleri Kanununda değişiklik teklifi komisyonda

TBMM (AA) - TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda, Su Ürünleri Kanununda değişiklik öngören kanun teklifi üzerindeki görüşmeler sırasında gerginlik yaşandı. Komisyonda, teklifin maddeleri üzerindeki görüşmelerde, Komisyon Başkanı ve AK Parti Kars Milletvekili Yunus...

Memleket ·

Su Ürünleri Kanununda değişiklik teklifi komisyonda

Memleket

Su Ürünleri Kanununda değişiklik teklifi komisyonda

TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda, Su Ürünleri Kanununda değişiklik öngören kanun teklifi üzerindeki görüşmeler sırasında gerginlik yaşandı. Komisyonda, teklifin maddeleri üzerindeki görüşmelerde, Komisyon Başkanı ve AK Parti Kars Milletvekili Yunus Kılıç, su...

Memurlar ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin