22.05.2019

HABER ÖZETI

  • AFYONKARAHİSAR (AA) - Sağlık Bakan Yardımcısı Muhammet Güven, Amacımız, 2023 yılına geldiğimizde aşıda tamamen yerlileşme ve millileşmeyi sağlamak olacaktır.

  • Müstakil Sanayiciler ve İş Adamları Derneğinin (MÜSİAD) Vizyoner Anadolu Buluşmaları kapsamında kentteki termal otelde Yerli İlaç Üretimi ve Sağlık Turizmi paneli düzenlendi.

  • Sağlık Bakan Yardımcısı Güven, yaptığı konuşmada, son yıllarda sağlık turizminin ön plana çıktığını ve çok yönlü bir alan olduğunu söyledi.

  • Bunun için de gerekli teşvikleri sağlamak kararlılığındayız.dedi.

15/03/19 23:13

'Stratejik ilaçları ülkemizde üretmeyi hedefliyoruz'

Sağlık Bakan Yardımcısı Muhammet Güven, "Amacımız, 2023 yılına geldiğimizde aşıda tamamen yerlileşme ve millileşmeyi sağlamak olacaktır. Stratejik önemi haiz bütün ilaçların ülkemizde üretilmesini hedefliyoruz. Bunun için de gerekli teşvikleri sağlamak kararlılığındayız."...

Memurlar ·

'Stratejik ilaçları ülkemizde üretmeyi hedefliyoruz'

Memurlar

"Stratejik ilaçları ülkemizde üretmeyi hedefliyoruz"

AFYONKARAHİSAR (AA) - Sağlık Bakan Yardımcısı Muhammet Güven, "Amacımız, 2023 yılına geldiğimizde aşıda tamamen yerlileşme ve millileşmeyi sağlamak olacaktır. Stratejik önemi haiz bütün ilaçların ülkemizde üretilmesini hedefliyoruz. Bunun için de gerekli teşvikleri sağlamak...

Memleket ·

"Stratejik ilaçları ülkemizde üretmeyi hedefliyoruz"

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin