29.06.2022

HABER ÖZETI

  • Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından programın açılış konuşması Gençlik ve Spor İl Müdürü Volkan Burak Mumcu tarafından yapıldı.

  • Ben kampanyayı organize ederek ilimize bu hizmetlerin sunulmasından dolayı başta Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Gençlik Spor Bakanımıza şükranlarımı sunuyorum, kampanyanın ilimize ve ülkemize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum diye konuştu.

  • Kademe ve Salihli Özel Eğitim Uygulama Okulunda eğitim gören engelli bireylere ulaştırılacak.

  • Teakwondo sporcuları tarafından hazırlanan gösterilerin sunulmasının ardından ise programa katılan Özel Eğitim Okullarının öğrencileri davul zurna eşliğinde gönüllerince eğlendi.

18/05/22 21:30

‘Spor Aşkı Engel Tanımaz’ tırı Manisa’da

Cumhurbaşkanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığının ortak projesi "Spor Aşkı Engel Tanımaz" çerçevesinde özel eğitim okullarına, farklı engel gruplarının kullanımına sunmak üzere üretilmiş spor malzemeleri taşıyan tır Manisa'ya geldi. Özel bireyler...

Istanbulhaber ·

Erzincan’da “spor aşkı engel tanımaz”

Millî Eğitim Bakanlığı ve Gençlik ve Spor Bakanlığı işbirliğinde yürütülen "Spor aşkı engel tanımaz" projesi çerçevesinde Erzincan'da özel eğitim okullarına spor malzemesi dağıtımı yapılırken sporcuların gösterileri katılımcılar tarafından ilgi gördü. Erzincan Atletizm...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin