20.09.2020

HABER ÖZETI

  • İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Diyarbakır annelerinin başlattığı oturma eylemine destek veren Savaş Mağduru Boşnak Annelerinden oluşan heyetle Bakanlıkta verilen yemekte bir araya geldi.

  • 'AVRUPA ÜLKELERİ GÖRMEZDEN GELİYOR' Boşnak annelerin verdiğin desteğin çok önemli olduğunu belirten Bakan Soylu, Diyarbakır annelerinin halini en iyi Boşnak annelerin anladığını söyledi.

  • Bosna'mı koruyun, Bosna'ma sahip çıkın, Bosna'yı size ve Türk halkına emanet ediyorum.dediğini aktardı.

  • Soylu, Erdoğan önderliğinde Bosna halkının da dünyadaki diğer mazlum mağdur halkların da yanında olmaya devam edeceklerini kaydetti.

18/10/19 23:56

Soylu: Avrupa terör örgütlerinin zulmüne arkasını dönmeyi tercih ediyor

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Diyarbakır annelerinin başlattığı oturma eylemine destek veren "Savaş Mağduru Boşnak Anneleri"nden oluşan heyetle Bakanlıkta verilen yemekte bir araya geldi. Soylu, Boşnak annelere, kötülüğe, teröre ve şiddete karşı ortaya konulan mücadelede...

Türkiye Gazetesi ·

Bakan Soylu: Dünyanın teröre karşı duruş sorunu var

İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, "Gelişmiş dünyanın bugün ne yazık ki terör ve şiddete karşı bir duruş sorunu vardır. Bugün Türkiye'nin güney sınırında yaşananlar değil 21'inci yüzyıla, taş devrine bile yakışan işler değildir. Yetiştiğimiz medeniyet değerleri açısından biz...

Memurlar ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin