06.08.2020

HABER ÖZETI

  • Son olarak, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve eşi Esra Albayrak’ın yeni doğmuş bebekleri için sosyal medyada yapılan çirkin yorumlar, bardağı taşıran son damla oldu.

  • Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatının ardından AK Parti, sosyal ağlara yeni bir format kazandıracak düzenlemeye yönelik çalışmalara başladı.

  • EBRU KARATOSUN Sosyal medyadaki nefret paylaşımları milleti çileden çıkardı.

  • Amerikalısı Avrupalısı, Çinlisi bu imkâna sahipken, 83 milyon Türk vatandaşının sosyal medya terörü karşısında eli kolu bağlı kalmasını kabul edemeyiz.

02/07/20 07:08

Sosyal medyaya ahlak ayarı

Sosyal medyadaki nefret paylaşımları milleti çileden çıkardı. Son olarak, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve eşi Esra Albayrak'ın yeni doğmuş bebekleri için sosyal medyada yapılan çirkin yorumlar, bardağı taşıran son damla oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın...

Memurlar ·

Sosyal medyaya ahlak ayarı

Memurlar

Sosyal medyaya ahlak ayarı

EBRU KARATOSUN Sosyal medyadaki nefret paylaşımları milleti çileden çıkardı. Son olarak, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve eşi Esra Albayrak’ın yeni doğmuş bebekleri için sosyal medyada yapılan çirkin yorumlar, bardağı taşıran son damla oldu. Cumhurbaşkanı Recep...

Türkiye Gazetesi ·

Sosyal medyaya ahlak ayarı

Φωτογραφία αρχείου

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin