16.01.2021

HABER ÖZETI

  • Olay, önceki gün saat 22.00 sıralarında Beşiktaş Ihlamurdere Caddesi üzerinde meydana geldi.

  • Çiftin Şişli'de bir otelde kaldığını da belirleyen polis, saat 02.30 sıralarında otele giderek lobiye gelen çifte Umumi Hıfzısıhha Kanununa Muhalefet suçundan 900'şer lira idari para cezası kesti.

  • Maskesiz turistlerin fotoğrafını çekip paylaştı Çiftin uyarılara aldırış etmemesi üzerine Güliz G. bu kez de çifte fotoğraflarını çekerek sosyal medyada ifşalayacağını söyledi.

  • Edinilen bilgiye göre akşam saatlerinde turist bir çift kaldıkları otelden çıkarak cadde üzerindeki çiğ köfteciye geldi.

21/11/20 14:20

Sosyal medyada ihbar edilen maskesiz turist çifte ceza

Olay, önceki gün akşam saatlerinde Beşiktaş Ihlamurdere Caddesi'nde meydana geldi. Turist çift, caddedeki çiğ köfteciden alışveriş yaparken maske takmadı. Güliz G. , maske takmaları için uyardı ancak turist çitf aldırış etmedi. Güliz G., bu kez de çifte fotoğraflarını...

Memurlar ·

Sosyal medyada ihbar edilen maskesiz turist çifte polisten ceza

Beşiktaş'ta bir çiğ köftecide maskesiz alışveriş yapan turist çift, kendisini uyaran bir kadına aldırış etmeyerek poz verdi. Çiftin fotoğrafını çekerek sosyal medyada paylaşan kadının Emniyet Genel Müdürlüğünün hesabını etiketlemesi üzerine harekete geçen Beşiktaş polisi,...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin