23.10.2020

HABER ÖZETI

  • Satranç sporuna teşvik etmek ve farkındalık oluşturmak için düzenlenen etkinlikte Covid-19 nedeniyle maske ve mesafe kuralına uyan yüzlerce Adanalı satranç oynadı.

  • Esenler Mahallesi'nde çocuklara sek sek, mendil kapmaca gibi nostalji oyunları sevdirmek amacıyla yapılan Çocuk Sokağı ilk kez bir etkinliğe ev sahipliği yaptı.

  • Türkiye Satranç Federasyonu Pendik İlçe Temsilcisi İlhan Akkaya'nın da katıldığı etkinlikte çocuklar açık havada satranç keyfi yaşadı.

  • Ahmet Emin Bayraktar ise, Önceden satranç oynuyordum, burada bir etkinlik olduğunu öğrendim.

20/09/20 09:48

Sokakta satranç var

Adana Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Daire Başkanlığı "Maskeni Tak, Mesafeni Koru, Hamleni Yap" sloganı ile Türkiye Satranç Federasyonu'nun Sokakta Satranç Var projesi kapsamında Adana'nın farklı 7 noktasında Adanalıları satranç ile buluşturdu. Seyhan ilçesinde Atatürk...

Istanbulhaber ·

Çocuk Sokağı’nda sosyal mesafeli satranç

Pendik Belediyesi, Çocuk Oyunları Sokağı'nda satranç etkinliği düzenledi. Çocuklar açık havada satranç keyfi yaşarken, etkinlik sonunda tüm katılımcılara satranç takımı hediye edildi. Satranç oynayan çocuklar havadan da görüntülendi. Esenler Mahallesi'nde çocuklara sek...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin