28.05.2020

HABER ÖZETI

  • Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı yaptığı açıklamada, Nevşehir Belediyesi olarak biz en fazla kitap okunan, en fazla türkü söylenen ve en fazla hayvan sever belediyelerden bir tanesiyiz dedi.

  • Nevşehir Belediyesi tarafından yapılan Hayvan Kasabası ise korona virüs ile mücadele kapsamında dezenfekte edilirken şehrin 20 farklı noktasına ise sokak hayvanları için besleme odakları yerleştirildi.

  • Temizlik İşleri Müdürlüğümüzce yaptığımız çalışmalarla ilçemizde bulunan barınma ve beslenme odaklarının yemlemesini sürekli yapıyoruz.

  • Kedi beslenme ve sığınma evinde de günlük yemlemelerimiz devam ediyor.

09/04/20 10:53

Sokak hayvanları düzenli olarak besleniyor

Hacılar Belediyesi yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanları için düzenli olarak ilçenin belirli noktalarında besleme yapıyor. Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerin yaptığı besleme çalışmasını Temizlik İşleri Müdürü Veteriner...

Istanbulhaber ·

Nevşehir Belediyesi sokak hayvanlarını aç bırakmıyor

Nevşehir Belediyesi, korona virüs ile mücadele kapsamında vatandaşların dışarı çıkmamasıyla birlikte sokakta bulunan hayvanların aç kalmaması için adeta seferberlik ilan etti. Nevşehir'de başta sokak hayvanları olmak üzere Nevşehir Belediyesi tarafından yapılan Hayvan Kasabasında...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin