24.10.2018

HABER ÖZETI

  • İlker Arslan, hatalı yapılan diş temizleme işlemlerinin, yanlış beslenme alışkanlıklarının, diş sıkmanın, diş gıcırdatma ve strese bağlı durumlarının neden olduğu diş hassasiyetinin, kış aylarındaki ani ısı değişimleri ile artış gösterebildiğini söyledi.

  • Sağlık alında hayata geçirdiği projelerle dikkat çeken Bayraklı Belediyesi’nin en çok ilgi gören ücretsiz diş tedavisi hizmetinden her yıl binlerce kişi ücretsiz yararlanıyor.

  • Protez Uzmanı Diş Hekimi İlker Arslan son olarak ise şu uyarılarda bulundu: Diş fırçasının özelliklerine dikkat edilmeli, fırça ne sert ne de çok yumuşak olmalıdır.

  • Dentin, tübül denilen minik açıklıklardan meydana gelir.

12/01/18 11:55

Soğuk havalar dişleri olumsuz etkiliyor

Diş hassasiyetinin kış aylarında sık görülen bir şikayet olduğunu belirten Protez Uzmanı Dt. İlker Arslan, hatalı yapılan diş temizleme işlemlerinin, yanlış beslenme alışkanlıklarının, diş sıkmanın, diş gıcırdatma ve strese bağlı durumlarının neden olduğu diş hassasiyetinin,...

Istanbulhaber ·

Soğuk havalar dişleri olumsuz etkiliyor

Istanbulhaber

Bayraklı’da binlerce kişinin dişine ücretsiz tedavi

Ağız ve diş sağlığı alanında verdiği ücretsiz hizmetle birçok belediyeye örnek olan Bayraklı Belediyesi, 7 ağız ve diş sağlığı merkezinde geçtiğimiz yıl 17 bin 769 kişiye hizmet verdi. Bayraklı Belediyesi, vatandaşların sağlığından yakından ilgilenmeye devam ediyor. Sağlık...

Ege Haber ·

Bayraklı’da binlerce kişinin dişine ücretsiz tedavi

Ege Haber

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin