19.09.2020

HABER ÖZETI

  • HATAYI FARK ETTİ, VİDEO ÇEKEREK İSPATLADI Çalışmalarını 4 sene boyunca sürdüren Cebeci, telefondaki Siri uygulamasının açığını buldu.

  • Trabzon'un Akçaabat ilçesindeki Anadolu İmam Hatip Lisesi 11. sınıf öğrencisi Gürkan Cebeci (17), dünyanın en ünlü teknoloji markalarından birinin açığını buldu.

  • Ekranın kilitli olmasına rağmen 'Hey Siri gelen mesaj var mı?' sesli komutuyla gelen mesajların okunduğunu fark eden Cebeci, bu hatayı firmanın merkezine bildirdi.

  • Firma tarafından 3 bin dolar ile ödüllendirilen Cebeci'ye ayrıca üzerinde Bize bildirdiğiniz hata için tüm ekibimiz olarak size sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz.

25/03/20 19:13

Siri'nin açığını buldu, 3 bin dolar ile ödüllendirildi

Trabzon'da yaşayan lise öğrencisi Gürkan Cebeci, akıllı telefonun 'Siri' özelliğindeki bir açığı buldu. Teknoloji devinden olumsuz yanıt almasına rağmen pes etmeyen genç hatayı ispatlayınca 3 bin dolar ile ödüllendirildi. Trabzon'un Akçaabat ilçesindeki Anadolu İmam Hatip...

Memurlar ·

Siri'nin açığını buldu, 3 bin dolar ile ödüllendirildi

Memurlar

Trabzon'da lise öğrencisi Apple'ın açığını buldu

Trabzon'un Akçabaat ilçesinde lise öğrencisi Gürkan Cebeci, dünyaca ünlü telefon markası Apple'ın Siri uygulaması için araştırmalar yaptı. HATAYI FARK ETTİ, VİDEO ÇEKEREK İSPATLADI Çalışmalarını 4 sene boyunca sürdüren Cebeci, telefondaki Siri uygulamasının açığını buldu....

En Son Haber ·

Trabzon'da lise öğrencisi Apple'ın açığını buldu

En Son Haber

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin