28.05.2020

HABER ÖZETI

  • Zonguldak'ın Devrek ilçesinde 50 yaşındaki Ahmet Cantekin'in öldüğü silahlı saldırı anı güvenlik kameralarına yansıdı.

  • Devrek Cumhuriyet Alanında meydana gelen olayda sanayi sitesinde geri dönüşüm ticareti ile iştigal eden Volkan Y. (29) ile Ahmet Cantekin (50) arasından bilinmeyen bir nedenle tartışma yaşandı.

  • Tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Ahmet Cantekin hastanede hayatını kaybederken, olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

  • Silahtan çıkan kurşun darbeleriyle yaralanan Ahmet Cantekin bir süre yerde yatarken sokak köpeğinin yanından ayrılmaması ise dikkat çekti.

28/03/20 16:37

Silahlı saldırı saniye saniye güvenlik kamerasında: 1 ölü

Zonguldak'ın Devrek ilçesinde 50 yaşındaki Ahmet Cantekin'in öldüğü silahlı saldırı anı güvenlik kameralarına yansıdı. Olayın faili Volkan Y. ise emniyete giderek teslim oldu. Edinilen bilgiye göre, Zonguldak'ın Devrek ilçesinde meydana gelen silahlı saldırıda 1 kişi hayatını...

Istanbulhaber ·

Devrek’te silahlı saldırı: 1 ölü

Devrek ilçesinde meydana gelen silahlı saldırıda 1 kişi öldü. Edinilen bilgiye göre, Zonguldak'ın Devrek İlçesinde meydana gelen silahlı saldırıda 1 kişi hayatını kaybetti. Devrek Cumhuriyet Alanında meydana gelen olayda sanayi sitesinde geri dönüşüm ticareti ile iştigal...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin