26.02.2020

  • Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) 30 No'lu Sigortacılık Hizmetleri Meslek Komitesi Meclis Üyeleri, sektöre ilişkin değerlendirmelerde bulunarak, sektör sorunlarına dikkat çektiler.

  • Dinler: İşverenler sigorta konusunda daha hassas olmalı Meclis Başkan Yardımcısı, Meclis Üyesi Hüseyin Dinler ise özellikle işverenlerin sigorta konusunda daha hassas davranmalarını beklediklerini söyledi.

  • Ekonomideki durgunluğun sektörü yakından ilgilendirdiğini kaydeden Demirasal, otomotiv fiyatlarının çok yükseldiğini belirterek, halkın sigorta yaptırmayarak tasarruf etmeye çalıştığını anlattı.

  • Mersin'de zaman zaman ciddi sel felaketleri yaşandığını da hatırlatan Demirasal, şirketlerin mutlaka işyeri sigortalarına önem vermesini beklediklerini kaydetti.

21/01/20 11:17

Sigortacılar, işverenlerin sigorta konusunda daha hassas olmalarını istiyor

MTSO Sigortacılık Hizmetleri Meslek Komitesi Meclis Üyeleri, ülke genelinde sigorta bilincinin artmasını istiyor. Milyon değerindeki birçok fabrikanın veya işletmenin bugün sigortasız olduğuna dikkat çeken Meclis Üyeleri, özellikle işverenlerin sigorta konusunda daha hassas...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin