27.05.2022

HABER ÖZETI

  • Özel EOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde öğretmen, öğrenciler tarafından Zamanın Ötesinde Zaman Zaman İçinde adlı tiyatro oyunu sergilendi.

  • Öğrencilerimiz 5 ana dal olan, metal teknolojisi, endüstriyel otomasyon teknolojileri, plastik teknolojisi, makine teknolojisi, elektrik ve elektronik teknolojileri alanlarında eğitim görmekteler.

  • Şehrimize böylesine değerli bir okul kazandırdıkları için başta Eskişehir OSB Başkanı Nadir Küpeli olmak üzere yönetimine çok teşekkür ederiz dedi.

  • Tek perde olarak sahnelenen eser, büyük beğeni toplarken, öğrenciler ve öğretmenler ise performanslarıyla uzun süre alkışlandı.

21/01/22 14:10

SEV’den Özel EOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne ziyaret

Sivrihisar Eğitim Vakfı (SEV) Başkanı Bekir Kalır, yönetim kurulu ve vakıf üyeleriyle birlikte Özel EOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni ziyaret etti. İlk olarak okul tarafından hazırlanan "Zamanın Ötesinde Zaman Zaman İçinde" adlı tiyatro oyununu izleyen Başkan Kalır...

Istanbulhaber ·

Özel EOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ “Zamanın Ötesinde Zaman Zaman İçinde” adlı tiyatro oyunu

Özel EOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde öğretmen, öğrenciler tarafından "Zamanın Ötesinde Zaman Zaman İçinde" adlı tiyatro oyunu sergilendi. Okulun Konferans Salonunda gerçekleşen gösteriye Eskişehir OSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, İl Milli Eğitim Müdürü...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin