12.07.2020

  • ANKARA (AA) - - Müzisyen, yorumcu Serenad Bağcan, ailesinin ve kendisinin yaşanmışlıklarını anlatan şarkılarını interaktif konser projesinde müzikseverlerle buluşturacak.

  • Hayatımdaki yaşanmışlıklarla, sevgimle, sesimle yüreklerinize dokunmaya geliyorum ifadesiyle konser yolculuğuna çıktığını belirten Serenad Bağcan, Hayatındaki yaşanmışlıkları sesine aktarabilen yorumcu iyi bir yorumcudur benim gözümde.

  • Serenad Bağcan, müzisyen ailesinin hayatına önemli katkısı olduğunu, halası Selda Bağcan'ın kendisine güçlü bir kadın profili sunduğunu dile getirdi.

  • Türkiye'de çok sesli müziğe damgasını vuran koro şefi Walter Strauss'un sesini keşfettiğini ifade eden Bağcan, şu değerlendirmede bulundu: Strauss beni çok motive etti.

17/10/19 00:03

Serenad Bağcan'ın "interaktif" konserinde dinleyiciler sahnede olacak

ANKARA (AA) - YASEMİN KALYONCUOĞLU - Müzisyen, yorumcu Serenad Bağcan, ailesinin ve kendisinin yaşanmışlıklarını anlatan şarkılarını "interaktif konser" projesinde müzikseverlerle buluşturacak. Kültür Bakanlığı Devlet Çok Sesli Korosu eski sanatçılarından Bağcan, "interaktif...

Memleket ·

Serenad Bağcan'ın "interaktif" konserinde dinleyiciler sahnede olacak

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin