25.09.2020

HABER ÖZETI

  • Konya'nın merkez Selçuklu İlçe Belediyesi tarafından doğal afet ve acil durumlarda tahliye ve kurtarma faaliyetlerini hazır hale getirmek amacıyla kurum içi eğitim faaliyetleri devam ediyor.

  • Eğitimlerin tatbikat kısmında ise Konya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı uzmanı Hakan Arıdal tarafından yangına karşı doğru müdahale ve ekipman kullanımı anlatıldı.

  • Belediye hizmet binası girişinde düzenlenen seminerlerde personele temel afet bilinci, yangın ve tahliye konusunda eğitim verildi.

  • Eğitimde, başta deprem olmak üzere sel, heyelan gibi afetlere yönelik afet öncesi, afet sırası ve afet sonrasında yapılması gereken doğru davranışların önemine değinildi.

05/12/19 15:13

Selçuklu'da doğal afetlere karşı hazırlık eğitimi

Konya’nın merkez Selçuklu İlçe Belediyesi tarafından doğal afet ve acil durumlarda tahliye ve kurtarma faaliyetlerini hazır hale getirmek amacıyla kurum içi eğitim faaliyetleri devam ediyor. Yıl içinde periyodik aralıklarla düzenlenen eğitim seminerleri ile alınacak tedbirler...

Memleket ·

Selçuklu'da doğal afetlere karşı hazırlık eğitimi

Memleket

Selçuklu’da doğal afetlere karşı hazırlık eğitimi

Konya'nın merkez Selçuklu İlçe Belediyesi tarafından doğal afet ve acil durumlarda tahliye ve kurtarma faaliyetlerini hazır hale getirmek amacıyla kurum içi eğitim faaliyetleri devam ediyor. Yıl içinde periyodik aralıklarla düzenlenen eğitim seminerleri ile alınacak tedbirler...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin