04.08.2020

HABER ÖZETI

  • Zemini PVC ile döşenen spor salonunun içerisinde İlk Yardım Odası, Duş, Soyunma Odası, Basketbol-Hentbol-Voleybol Sahası, 208 kişilik aile ve sporcu tribünü gibi fonksiyonlar bulunuyor.

  • Yapımında sona yaklaşılan Mahmut Celalettin Ökten Anadolu İmam Hatip Lisesi spor salonunun yıl sonuna doğru tamamlanarak hizmet vermeye başlaması hedefleniyor.

  • Vatandaşlardan gelen taleplerin yerinde değerlendirildiğini, bu amaçla modern kapalı semt pazarlarıyla daha geniş kapasitede hizmet verileceğini dile getiren Pekyatırmacı, şunları kaydetti: İlçemizdeki tüm pazar yerlerini belli bir standarda kavuşturuyoruz.

  • Pazar yerlerimizde yaz aylarında kepenkler açılarak daha ferah bir ortam oluşturulurken, kışın kepenkler kapatılarak tamamen kapalı bir ortam oluşturuluyor.

10/11/19 11:13

Selçuklu'da 3 yeni tesis hizmete sunulacak

KONYA (AA) - Konya'nın Selçuklu ilçesinde yapımı devam eden 2 kapalı semt pazarı ve Mahmut Celalettin Ökten Anadolu İmam Hatip Lisesi bahçesine yapılan spor salonu çalışmalarında sona gelindi. Selçuklu Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Selçuklu Belediye Başkanı...

Memleket ·

Selçuklu'da 3 yeni tesis hizmete sunulacak

Memleket

Selçuklu yeni tesislere kavuşuyor

Konya'nın merkez Selçuklu ilçesinde yapımı devam eden yatırımları yerinde inceleyen Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, yıllık faaliyet planı doğrultusunda eğitimden spora, sağlıktan sosyal yaşama her türlü tesisi ilçeye kazandırmaya devam ettiklerini ifade etti. Selçuklu...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin