24.03.2018

HABER ÖZETI

  • Medyatava ÖzelUsta oyuncu ve sunucu Selçuk Yöntem ablasını kaybetti... Sunucu ve oyuncuSelçuk Yöntem'in ablası Canten Tunçata hayatını kaybetti.

  • Tunçata'nın naaşı, Kadıköy'deki Sahrayı Cedid Cami'nde kılınan öğle namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.

11/01/17 19:15

Selçuk Yöntem'in ablası Canten Tunçata hayatını kaybetti

Sunucu ve oyuncu Selçuk Yöntem'in ablası Canten Tunçata hayatını kaybetti. Tunçata'nın naaşı, Kadıköy'deki Sahrayı Cedid Cami'nde kılınan öğle namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.

Karar ·

Selçuk Yöntem'in ablası Canten Tunçata hayatını kaybetti

Karar

Selçuk Yöntem'in acı günü!

Selçuk Yöntem'in ablası Canten Tunçata hayatını kaybetti. Tunçata'nın naaşı, Kadıköy'deki Sahrayı Cedid Cami'nde kılınan öğle namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı. "Kim Milyoner Olmak İster?"i artık o sunacak!

Gecce ·

Selçuk Yöntem'in acı günü!

Gecce

Selçuk Yöntem'in acı günü!

Usta oyuncu ve sunucu Selçuk Yöntem ablasını kaybetti. Sunucu ve oyuncu Selçuk Yöntem'in ablası Canten Tunçata hayatını kaybetti. Tunçata'nın naaşı, Kadıköy'deki Sahrayı Cedid Cami'nde kılınan öğle namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.

F5 Haber ·

Selçuk Yöntem'in acı günü!

F5 Haber

SELÇUK YÖNTEM'İN ACI GÜNÜ

Usta oyuncu ve sunucu Selçuk Yöntem ablasını kaybetti. Sunucu ve oyuncu Selçuk Yöntem'in ablası Canten Tunçata hayatını kaybetti. Tunçata'nın naaşı, Kadıköy'deki Sahrayı Cedid Cami'nde kılınan öğle namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı. Milliyet

Ayakli Gazete ·

SELÇUK YÖNTEM'İN ACI GÜNÜ

Ayakli Gazete

Selçuk Yöntem'in Büyük Acısı!

Selçuk Yöntem'in ablası Canten Tunçata hayatını kaybetti. Tunçata'nın naaşı, Kadıköy'de bulunan Sahrayı Cedid Cami'nde kılınan öğle namazının ardından toprağa defnedildi.

Haber365 ·

Selçuk Yöntem'in Büyük Acısı!

Haber365

Selçuk Yöntem'in acı günü...

Medyatava ÖzelUsta oyuncu ve sunucu Selçuk Yöntem ablasını kaybetti... Sunucu ve oyuncu Selçuk Yöntem'in ablası Canten Tunçata hayatını kaybetti. Tunçata'nın naaşı, Kadıköy'deki Sahrayı Cedid Cami'nde kılınan öğle namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.

Medya Tava ·

Selçuk Yöntem'in acı günü...

Medya Tava

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin