23.05.2022

HABER ÖZETI

  • Uluslararası Efes Selçuk Festivali'nin huzur ve sükûnet içerisinde geçmesi için Cazgır Halil Coşkun eşliğinde dua etti.

  • Güreşler öncesi bir konuşma yapan Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, Marmara'dan, Ege'den, Akdeniz'den gelen güreşseverler 40.güreşimize, efsane arenaya hepiniz hoş geldiniz dedi.

  • Ayrıca festivalde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, CHP İzmir Milletvekili Atilla Sertel'in gönderdiği mesajlar da okundu.

  • Başkan Ceritoğlu Sengel'in konuşmasının ardından 162 devenin katılımı ile gerçekleşen festival başladı.

16/01/22 18:20

Selçuk’ta "40 Yılın Güreşi"

40. Uluslararası Efes Selçuk Deve Güreşleri Festivali, Pamucak Arena'da yapılan güreşlerle sona erdi. Selçuk'un yanı sıra çevre il ve ilçelerden vatandaşların da yoğun ilgi gösterdiği festivalin ikinci gününde Pamucak Arena'yı dolduran 20 bin deve tutkunu, hem piknik yaptı...

Istanbulhaber ·

Selçuk Efes Deve Güreşi Festivali

Selçuk Efes Deve Güreşi Festivali sona erdi. İzmir'in Selçuk ilçesinde düzenlenen ve "deve güreşlerinin Kırkpınar'ı" olarak nitelendirilen "Selçuk Efes Deve Güreşi Festivali"nin 40’ıncısı, Ege, Akdeniz ve Marmara bölgelerinden gelen 162 devenin katılımıyla yapıldı.

Son haberler ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin