23.01.2020

HABER ÖZETI

  • Değerler eğitiminde Türkiye'ye örnek ve öncü olan Selçuklu Değerler Eğitimi Programı (SEDEP) yeni dönemde de eğitime hizmet etmeye devam edecek.

  • Sille Tabiat Okulu, Tasarım Sanat Atölyesi, Çocuk Kütüphanesi, Trafik Eğitim Parkı ve Akademimizle birlikte projemiz artık farklı bir boyuta evrilmiş oldu.

  • Konya Valiliğinde düzenlenen programda Selçuklu İlçe Milli Eğitim Müdürü Turan Kayacılar imza töreni öncesinde SEDEP ile ilgili bir sunum yapmasıyla başladı.

  • Aslında projemizin kırılma noktası geçen sene meydana geldi.

16/09/19 19:37

SEDEP 8. yılında da eğitime değer katmaya devam edecek

Değerler eğitiminde Türkiye'ye örnek ve öncü olan Selçuklu Değerler Eğitimi Programı (SEDEP) yeni dönemde de eğitime hizmet etmeye devam edecek. SEDEP 8. yıl işbirliği protokolünde imzalar Konya Valiliğinde düzenlenen program ile atıldı. Medeniyetin ve kültürün özünü oluşturan...

Istanbulhaber ·

SEDEP'in bünyesinden farklı markalar çıkıyor

Selçuklu Değeler Eğitimi Programı'nın (SEDEP) Selçuklu Belediyesi'nin en önemli projesi olduğunu ve yıllar içinde kendini yenileyerek yoluna devam ettiğini ifade eden Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı," Yıllar içerisinde projeyi geliştirerek daha farklı bir konuma...

Memleket ·

SEDEP'in bünyesinden farklı markalar çıkıyor

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin