05.08.2020

HABER ÖZETI

  • MERSİN (AA) - SEZGİN PANCAR - Suriye'deki iç savaştan kaçarak Türkiye'ye sığınan aile, Mersin Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesinde dördüz bebeklerini kucaklarına almanın mutluluğunu yaşadı.

  • Çocukların isimlerini eşiyle belirlediklerine değinen Hammud, Erkek çocuklardan birine Cumhurbaşkanının ismi Recep Tayyip, diğerine Muhammet, kızlara da Cumhurbaşkanının eşi Emine Hanım'ın ismi ile Zeynep adını verdik.diye konuştu.

  • Baba Abdulmelik Hammud, AA muhabirine yaptığı açıklamada, tarifi zor bir mutluluk yaşadıklarını söyledi.

  • - Mersin Şehir Hastanesinde bir ilk yaşandı Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Hayri Gürbostan, bebeklerin gelişiminin yakından takip edildiğini, annenin de müşahede altında tutulduğunu anlattı.

14/01/20 15:12

Savaş mağduru ailenin "dördüz" sevinci

MERSİN (AA) - SEZGİN PANCAR - Suriye'deki iç savaştan kaçarak Türkiye'ye sığınan aile, Mersin Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesinde "dördüz" bebeklerini kucaklarına almanın mutluluğunu yaşadı. Halep'ten 5 yıl önce Türkiye'ye sığınan 27 yaşındaki Abdulmelik ve 21 yaşındaki...

Memleket ·

Savaş mağduru ailenin "dördüz" sevinci

Memleket

Suriyeli ailenin 'dördüz' sevinci

- Suriye'deki iç savaştan kaçarak Türkiye'ye sığınan aile, Mersin Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesinde "dördüz" bebeklerini kucaklarına almanın mutluluğunu yaşadı. Halep'ten 5 yıl önce Türkiye'ye sığınan 27 yaşındaki Abdulmelik ve 21 yaşındaki Nesrin Hammud çiftinin...

Memurlar ·

Suriyeli ailenin 'dördüz' sevinci

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin