28.03.2020

HABER ÖZETI

  • İstanbul'un Sarıyer ilçesi Bahçeköy Doğan Bey Caddesi üzerinde bulunan lüks bir sitedeki dairede silah sesleri duyan vatandaşlar, durumu polis ekiplerine bildirdi.

  • 14 YAŞINDAKİ ÇOCUK ÖLÜ BULUNDU Kısa sürede olay yerine gelen ekipler, daireye girdiklerinde yatak odasında 14 yaşındaki A. Armağan'ın kanlar içerisinde yattığını gördü.

  • Bunun üzerine daireye giren sağlık ekipleri, şahsın üzerinde yaptığı tetkikler sonucunda hayatını kaybettiğini belirledi.

  • İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi.

25/02/20 20:02

Sarıyer’de ünlü iş adamı Ali Armağan’ın oğlu ölü bulundu

İstanbul'un Sarıyer ilçesi Bahçeköy Doğan Bey Caddesi üzerinde bulunan lüks bir sitedeki dairede silah sesleri duyan vatandaşlar, durumu polis ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. 14 YAŞINDAKİ ÇOCUK ÖLÜ BULUNDU...

En Son Haber ·

Sarıyer’de ünlü iş adamı Ali Armağan’ın oğlu ölü bulundu

En Son Haber

Sarıyer’de ünlü iş adamı Ali Armağan’ın oğlu ölü bulundu

Olay, saat 13.00 sıralarında Sarıyer Bahçeköy Doğan Bey Caddesi üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, lüks bir sitedeki bir dairede silah sesleri duyan vatandaşlar durumu polis ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk...

Türkiye Gazetesi ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin