21.03.2019

HABER ÖZETI

  • Şu an buradasınız: Sanko Park'tan Gazetecilere Özel Ödüllü Tavla Turnuvası Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

  • Eleme yöntemi ile beş oyun üzerinden gerçekleştirilen turnuvada, üç sayıyı alan sonraki tura kaldı.

  • SANKO Park Gaziantep'te 2009'da hizmete giren ve bölgenin yaşam alanı haline gelen Sanko Park, zengin marka karmasıyla kaliteyi arayan ziyaretçilerini ferah bir ortamda buluşturuyor.

  • Aylık 1 milyona yakın Sanko Park, sinemaseverleri Avşar Sinemaları'nın bin 144 kişilik 10 salonunda ağırlıyor.

12/01/19 17:37

Sanko Park'tan Gazetecilere Özel Ödüllü Tavla Turnuvası

Şu an buradasınız: Sanko Park'tan Gazetecilere Özel Ödüllü Tavla Turnuvası Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Haberler.com ·

Sanko Park'tan Gazetecilere Özel Ödüllü Tavla Turnuvası

Haberler.com

SANKO Park’tan gazetecilere özel ödüllü tavla turnuvası

Sanko Park Eğitim Salonunda düzenlenen turnuvaya, 25 gazeteden 34 gazeteci katıldı. Eleme yöntemi ile beş oyun üzerinden gerçekleştirilen turnuvada, üç sayıyı alan sonraki tura kaldı. Tüm katılımcılara birer tavlanın yanı sıra, birinciye bin 500 TL, ikinciye bin TL ve üçüncüye...

Karar ·

SANKO Park’tan gazetecilere özel ödüllü tavla turnuvası

Karar

SANKO Park’tan gazetecilere özel ödüllü tavla turnuvası

Gaziantep'te alışverişin ve eğlencenin vazgeçilmez adresi olan Sanko Park'ta, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla düzenlenen geleneksel 3'üncü tavla turnuvasında, Yeni Çizgi Gazetesi'nden Güven Sert, Telgraf Gazetesi'nden Okan Çelik ve Ekspres Gazetesi'nden Mehmet...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin