09.07.2020

  • SANKO Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Fakültesi Akademisyenleri, Online Kariyer Günleri'nde SANKO Okulları öğrencileriyle buluştu.

  • Güner Dağlı, Üniversiteler en güzel yıllarınızı yaşayacağınız, kişiliklerinizi şekillendiren ve sizi bundan sonraki hayatınıza hazırlayan, olgunlaşmanızı, yetişkin bireyler olmanızı sağlayan kurumlardır dedi.

  • Öğrencilerin meslek seçerken, hangi mesleğe daha yatkınsınız, hangi mesleği yaparken daha mutlu olursunuz sorularına yanıt aramalarını isteyen Prof.

  • Bu yıl altıncısını düzenleyecekleri Uluslararası Tıpta İnovasyon Buluşmaları Kongresi uygulamasıyla akademik kariyerlerini yurt dışında sürdüren başarılı bilim insanlarını, öğrenciler ve Gaziantep ile buluşturmaya devam edeceklerine vurgu yapan Prof.

05/06/20 15:59

SANKO Okulları online kariyer günleri

SANKO Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Fakültesi Akademisyenleri, Online Kariyer Günleri'nde SANKO Okulları öğrencileriyle buluştu. SANKO Okulları'nda, moderatörlüğünü 10'uncu Sınıf Öğrencisi Miray Mavi'nin yaptığı online kariyer gününe katılan SANKO Üniversitesi...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin