03.07.2022

HABER ÖZETI

  • Festival Park'ta yapılan etkinliğe Gaziantep'te eğitim veren ve aralarında SANKO Üniversitesi'nin de bulunduğu dört üniversite katılıyor.

  • Güner Dağlı, Bir proje geliştirdiğinizde başlangıçta size çok basit gelebilir veya bazı hakem kurullarından geçemeyebilir, bu hevesinizi kesinlikle kırmasın ve sizleri asla vazgeçirmesin dedi.

  • Güner Dağlı, pandemi nedeniyle ara verilen bahar şenliklerinin bu yıl düzenlenmesiyle, üniversite öğrencilerinin daha rahat koşullarda bir araya gelebildiklerine dikkat çekti.

  • Eyüp İlker Saygılı, Tıbbi Biyoloji Ana Bilim Dalı Başkanı Prof.

18/05/22 16:16

SANKO Liseleri bilim fuarı düzenledi

SANKO Okulları 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri çerçevesinde bilimi de vurgulamak amacıyla SANKO Fen ve Teknoloji Lisesi ile SANKO Koleji öğrenci projelerinin yer aldığı "Bilim Fuarı" düzenledi. Abdulkadir Konukoğlu Spor ve Konferans Salonunda...

Istanbulhaber ·

SANKO Üniversitesi Gençlik ve Spor Festivali’nde

SANKO Üniversitesi, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve gençler için birçok etkinliği barındıran "Gaziantep Gençlik ve Spor Festivali'nde" yer alıyor. Festival Park'ta yapılan etkinliğe Gaziantep'te eğitim veren ve aralarında SANKO Üniversitesi'nin...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin