13.08.2022

HABER ÖZETI

  • Abdulkadir Konukoğlu, SANKO Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanlığı görevini, SANKO Holding Onursal Başkanı Zeki Konukoğlu'na devretti.

  • Öğrenciler, mezuniyet töreni sırasında sahneye Sağlıkta şiddetin, kadın ve çocuk istismarının son bulduğu, bilimin ışığıyla insanlığı aydınlatacak, ülkesine sahip çıkacak genç hekimleriz pankartıyla çıktılar.

  • SANKO Üniversitesi'ni 2013 yılında Gaziantep ve bölgenin sağlıktaki kalitesini yukarı çıkarma hedefiyle kurduklarını anımsatan Konukoğlu, Gaziantep bugün hastaneler şehri oldu.

  • Yılımda dedim ki artık ben gideyim Zeki gelsin çünkü Adil sıradadır.

30/06/22 18:51

SANKO Üniversitesi Tıp Fakültesinde mezuniyet coşkusu

SANKO Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden bu yıl mezun olan 61 öğrenci, düzenlenen diploma ve yemin töreninde büyük heyecan yaşadı. Öğrenciler, mezuniyet töreni sırasında sahneye "Sağlıkta şiddetin, kadın ve çocuk istismarının son bulduğu, bilimin ışığıyla insanlığı aydınlatacak,...

Istanbulhaber ·

Sanko’da devir teslim

Abdulkadir Konukoğlu, SANKO Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanlığı görevini, SANKO Holding Onursal Başkanı Zeki Konukoğlu'na devretti. SANKO Okulları Abdulkadir Konukoğlu Kültür ve Spor Merkezi'nde düzenlenen SANKO Üniversitesi Tıp Fakültesi Mezuniyet töreninde Abdulkadir...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin