25.11.2020

  • Ziyarete, Bakan Varank'ın yanı sıra Denizli Valisi Ali Fuat Atik, AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Denizli Milletvekilleri Şahin Tin, Ahmet Yıldız ve Nilgün Ök ile beraberindekiler eşlik etti.

  • 15 Mayıs 1919'da olduğu gibi Denizlililerin 15 Temmuz 2016'da aynı sancağın altında toplandığını anlatan Başkan Zolan, Bakan Varank'a Büyükşehir Belediyesinin kültür yayınlarından bahsetti.

  • Başkan Zolan duyduğu mutluluğu dile getirerek, Denizli'de hizmet destanları yazdıklarını ifade ederek, Şükürler olsun Denizli, Cumhurbaşkanımızın İstanbul'da göstermiş olduğu belediyecilik anlayışı ile 2004 yılında tanıştı.

  • Başta Sayın Cumhurbaşkanımız, siz değerli Bakanlarımızın, milletvekillerimizin, teşkilatımız ve tüm halkımızla el ele birçok güzel hizmetleri yapmayı Allah'ım bizlere nasip etti.

27/10/20 14:23

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank, Denizli horozu önünde poz verdi

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ı ağırladı. Bakan Varank, Büyükşehir Belediyesinin kentte hizmet destanları yazdığını söyledi. Bir dizi ziyaret ve program için Denizli'ye gelen Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin